Spieniacz do mleka Bialetti Cappuccinatore Vetro 330 ml
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Spieniacz do mleka Bialetti Cappuccinatore Vetro 330 ml
Ręczny spieniacz do mleka Bialetti Vetro 330 ml to eleganckie akcesorium wykonane ze szkła, stworzone do łatwego i szybkiego przygotowania idealnej, puszystej pianki do kawy. Pojemnik ten jest przystosowany do podgrzewania mleka w kuchence mikrofalowej i wyróżnia się klasycznym włoskim wzornictwem z wizerunkiem Omino.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Spieniacz do mleka |
| Funkcje | Spienianie mleka, podgrzewanie mleka w kuchence mikrofalowej. |
| Pojemność | 330 ml |
| Materiał obudowy | Szkło i tworzywo |
| Wymiary | 17 x 22 x 17 cm (wyminary opakowania) |
| Kolor | Srebrny |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |
| Wskaźnik poziomu wody | Nie |
| Pojemność | 330 ml |
| Liczba filiżanek | 6 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał | Szkło |
| Kolor | Czarny |
| Kod sklepu (SKU) | B-0004410/NP |
| Kod producenta (EAN) | 8006363005579 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.