towar niedostępny
Dostępny
Opis
Softbox Phottix Raja 120 cm
Modyfikator światła z mocowaniem Bowens, jego konstrukcja umożliwia obracanie w dowolnym kierunku. Softbox otwiera się jak parasol dzięki temu jest gotowy w kilka sekund i redukuje moc błysku do 1,5 działki przysłony
Specyfikacja
| Zastosowanie | Lampa błyskowa |
| Kompatybilność | Bowens |
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | Okrągły |
| Wymiary | 120 cm |
| Wymiary płaszczyzny dyfuzyjnej | Rozłożona: 1200x530 mm, złożona: 180x850 mm |
| Typ mocowania | Bowens |
| Waga | 2370 g |
| Dołączone akcesoria | Pierścień mocujący Bowens (wymienny na opcjonalne pierścienie do Elinchrome i Profoto), wewnętrzny i przedni biały dyfuzor |
| Kod sklepu (SKU) | 82729 |
| Kod EAN | 4894609827290 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.