towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Śmigła do DJI Avata 360
Para zapasowych śmigieł do drona DJI Avata 360 zapewnia stabilność napędu oraz precyzyjną kontrolę podczas sterowania urządzeniem w czasie lotu. Oznaczenie na jednym ze śmigieł oraz na silniku pomaga w łatwy sposób rozpoznać odpowiednie umiejscowienie. W czasie zmiany śmigieł zaleca się użycie odpowiedniego śrubokręta, jak również wymianę śrub M2 na dołączone do zestawu. Nowe akcesoria bez mikrouszkodzeń to gwarancja bezpieczeństwa i pewności, iż żaden element się nie poluzuje doprowadzając do utraty kontroli czy awarii drona.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Dron DJI Avata 360 |
| Model | 3340S |
| Zawartość zestawu | 2 x Śmigła do DJI Avata 360 (para), 8 x Śruba M2 x 4,8 mm |
| Wymiary | Średnica: ok. 83,1 mm |
| Waga | 3,5 g (sztuka) |
| Kod sklepu (SKU) | FP.0000031001 |
| Kod EAN | 6937224137509 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.