Smartwatch Xiaomi Watch S4 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartwatch Xiaomi Watch S4 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Android 8.0 lub nowszy, iOS 14.0 lub nowszy |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli, 326 ppi |
| Przekątna ekranu | 1,43" |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Pojemność baterii | 486 mAh |
| Łączność | Bluetooth 5.3 |
| Funkcje | Monitorowanie jakości snu, tętna, poziomu nasycenia tlenem we krwi (SpO2) oraz poziomu stresu |
| Funkcje | Połączenia Bluetooth, 150 trybów sportowych, dwumikrofonowa redukcja szumów, rejestrator głosu, płatności NFC w terminalach Mastercard, sterowanie aparatem |
| Funkcje | Czujniki: Akcelerometr, żyroskop, kompas |
| Wymiary | 47 x 47 x 12 mm |
| Waga | ~ 44,5 g (bez paska) |
| Dodatkowe informacje | Wodoszczelność: 5 ATM |
| Dołączone akcesoria | Kabel do ładowania, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | BHR9195GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812732403 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.