Smartwatch Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartwatch Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Android 8.0 i wzwyż, brak kompatybilności z iOS |
| Rozdzielczość ekranu | 466x466 pikseli |
| Przekątna ekranu | 1.43" |
| Typ ekranu | Dotykowy, Kolorowy |
| Pojemność baterii | 495 mAh |
| Łączność | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 2.4/5 GHz |
| Funkcje | Czujnik tętna, Barometr, Akcelerometr, Czujnik światła, Pulsoksymetr, Połączenia głosowe Bluetooth, NFC, Kompas, Żyroskop, GPS, GLONASS, QZSS, Galileo, BeiDou, Dual Band L1+L5 |
| Wymiary | 47.6 x 45.9 x 11.8 mm |
| Waga | 54.5 g |
| Dodatkowe informacje | System operacyjny : Google Wear OS, Procesor: Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1, Obsługa płatności przez aplikację Google Wallet, Regulowana długość opaski: 135-205 mm |
| Kod sklepu (SKU) | BHR7211GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812724781 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.