Smartwatch Xiaomi Watch 2 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Smartwatch Xiaomi Watch 2 Czarny - Black
Specyfikacja
| Kompatybilność | Android 8.0 i nowsze, brak kompatybilności z iOS |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli, 326 ppi, Jasność 600 nitów |
| Przekątna ekranu | 1.43" |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Pojemność baterii | 495 mAh; Czas ładowania: ok. 45 min.; Czas pracy: do 65h |
| Łączność | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz; NFC i Google Pay, Nawigacja: GPS, Galileo, Glonass, Beidou, QZSS |
| Funkcje | Optyczny czujnik tętna, Akcelerometr, Barometr, Czujnik światła, Kompas, Żyroskop |
| Funkcje | Ponad 160 trybów sportowych (np. bieganie, narciarstwo, joga, spacer, trening siłowy, fitness, wspinaczka, jazda na rowerze, pływanie, etc.), Monitorowanie stresu, Pomiar poziomu SpO₂, Śledzenie cyklu menstruacyjnego, Latarka, Prognoza pogody |
| Funkcje | Odbieranie i wykonywanie połączeń, SMS, e-mail (synchronizacja z telefonem przez Bluetooth), Wbudowany mikrofon i głośnik, Asystent Google, Alarm SOS, Aplikacja Mi Fitness, Wodoszczelność: 5 ATM |
| Materiał | TPU |
| Wymiary | 47,5 x 45,9 x 11,8 mm |
| Waga | 36,8 g (bez paska) |
| Dodatkowe informacje | Pamięć: 2 GB RAM + 32 GB; System operacyjny : Google Wear OS(z nakładką MIUI Watch), Procesor: Qualcomm Snapdragon® W5+ Gen 1, Rozmiar paska: 140-210 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel do ładowania magnetycznego, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | BHR8034GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812764350 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.