Smartwatch OnePlus Watch Lite Czarny - Black Steel
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartwatch OnePlus Watch Lite Czarny - Black Steel
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony z systemem Android 9.0 lub nowszym; Smartfony z systemem iOS 14.0 lub nowszym |
| Rozdzielczość ekranu | 464 x 464 pikseli; 317 ppi |
| Przekątna ekranu | 1.46" |
| Typ ekranu | AMOLED; Domyślna maksymalna jasność 600 nitów, wysoka jasność - 1500 nitów, maks. jasność - 3000 nitów |
| Pojemność baterii | 339 mAh; 10 min. ładowania wystarcza na 24h użytkowania; Czas pracy: do 10 dni (maksymalna żywotność baterii); do 4 dni ( w trybie zawsze aktywnego ekranu); do 7 dni (typowy czas pracy baterii) |
| Łączność | WiFi, Bluetooth 5.2, NFC, GPS, L1+L5, Beidou, GPS, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Funkcje | Kontrola kondycji w 60 s; Monitorowanie kondycji; Zaawansowane mierzenie jakości snu; Mierzenie tętna; Codzienne aktywności i przypomnienia o osiągnięciach; Monitorowanie nasycenia krwi tlenem; Ćwiczenie oddechowe; Monitorowanie cyklu; Wykrywanie upadku. |
| Funkcje | Płatności zbliżeniowe Portfel Google, Google Play, Mapy Google, Pogoda, Kalendarz, Latarka, Budzik, Ponad 100 trybów sportowych; 6 typów automatycznego wykrywania. |
| Funkcje | Akcelerometr; Czujnik żyroskopowy; Czujnik geomagnetyczny; Czujnik ciśnienia powietrza; Optyczny czujnik tętna; Optical blood oxygen sensor; Czujnik temperatury nadgarstka; Czujnik oświetlenia otoczenia. |
| Materiał | Pasek - Fluoroelastomer, zapięcie ze stali nierdzewnej; Koperta - Stal nierdzewna; Dolna część obudowy - Plastik (PA + 55% GF); Wizjer czujnika - zakrzywione szkło 2,5D |
| Odporność | Wodoszczelność 5 ATM; Klasa odporności IP68 |
| Wymiary | 44,98 x 44,98 x 8,9 mm; Rozmiar nadgarstka: 140 - 210 mm |
| Waga | Masa korpusu - 35 g; Korpus + pasek - 59 g |
| Dodatkowe informacje | Pamięć - 4 GB EMMC; Inteligentna łączność; Dual-phone pairing; Health Lab i OHealth; Zdalne sterowanie aparatem z nadgarstka. |
| Dołączone akcesoria | Wbudowany kabel do ładowania zegarka; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5491100522 |
| Kod producenta (EAN) | 6921815630180 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.