Smartwatch OnePlus Watch 3 43mm Srebrny - Silver Steel
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Smartwatch OnePlus Watch 3 43mm Srebrny - Silver Steel
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony z systemem Android 9.0 lub nowszym |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli |
| Przekątna ekranu | 1,32" |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Pojemność baterii | 345 mAh; 10 min. ładowania wystarcza na 24h użytkowania; Czas pracy: do 60 godz. (przy użytkowaniu standardowym); do 36 godz.( przy intensywnym użytkowaniu); do 7 dni (w trybie oszczędzania energii) |
| Łączność | WiFi, Bluetooth 5.2, NFC, GPS |
| Funkcje | Krokomierz, Monitorowanie snu, Czujnik tętna, Śledzenie cyklu, Pulsoksymetr (SpO2), Pulsometr, Wykrywanie upadków i funkcja SOS, Żyroskop, Akcelerometr, Barometr, Czujnik światła, Kompas |
| Funkcje | Wodoszczelność 5 ATM; Płatności zbliżeniowe Portfel Google, Google Play, Mapy Google, Pogoda, Kalendarz, Latarka, Budzik, Ponad 100 trybów sportowych; |
| Funkcje | Ponad 100 trybów sportowych |
| Wymiary | 43,2 x 43,2 x 11 mm |
| Waga | 59 g |
| Dodatkowe informacje | Obwód nadgarstka: 130 - 210 mm, Obudowa: Stal nierdzewna, Szkło 2.5D, Pasek fluoroelastomerowy; Procesor: Snapdragon® W5 Gen 1 Wearable; Pamięć wbudowana: 32 GB; System operacyjny: Wear OS by Google + RTOS |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB, Baza ładująca, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 5491100422S |
| Kod producenta (EAN) | 6921815628613 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.