Smartwatch Huawei Watch Fit 4 Silver - Srebrny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Huawei Watch Fit 4 srebrny
Sportowy smartwatch, który wesprze Cię w czasie treningu, ale też będzie świetnie prezentował się na co dzień? Poznaj model zegarka Huawei Watch Fit 4, wyróżniający się nowoczesnym designem z nutą elegancji oraz zaawansowanymi funkcjami, które pomogą Ci wznieć twoje treningi na zupełnie nowy poziom. Zegarek treningowy Huawei Watch Fit 4 to świetna propozycja dla każdego - jest w pełni kompatybilny zarówno z Andriodem, jak i systemem iOS. Dzięki temu bez przeszkód połączysz je ze swoim smartphonem. Jest także wyjątkowo wygodny i niemal niewyczuwalny na nadgarstku zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki czemu możesz bez przeszkód używać go podczas nocnego odpoczynku, monitorując jakość snu. A wszystko to dzięki aluminiowej kopercie oraz lekkiemu, wodoodpornemu paskowi z nylonu o oddychającej konstrukcji, który posiada bezstopniową regulację, co umożliwia precyzyjne dopasowanie go do nadgarstka.
Prowadzisz intensywny tryb życia i boisz się, że ten zegarek smartwatch nie będzie w stanie dotrzymać Ci kroku? Zupełnie niepotrzebnie! Wedle deklaracji marki Huawei przez 7 dni możesz w pełni cieszyć się zegarkiem i ulubionymi aplikacjami (w przypadku uruchomionej funkcji always on display ten czas może skrócić się do 4 dni). Jeśli jednak zależy Ci na jak najdłuższej żywotności baterii, postaw na tryb oszczędzania energii, w którym urządzenie może działać do 10 dni na jednym ładowaniu.
Jak naładować smartwatcha Huawei Watch Fit 4? Najprostszym i najbardziej optymalnym sposobem jest skorzystanie z oryginalnej bezprzewodowej ładowarki SuperCharger, którą znajdziesz w opakowaniu (jeśli jednak chcesz naładować kilka urządzeń w tym samym czasie, warto sięgnąć po ładowarkę indukcyjną z lampą 3w1 USAMS). Pełne ładowanie tego modelu zegarka Huawei trwa około 75 minut, ale możesz też skorzystać z opcji szybkiego 15-minutowego ładowania, które zapewni cały dzień pracy urządzenia.
Daj się zaczarować ekranowi AMOLED w Huawei Watch Fit 4
Zależy Ci na tym, żeby Twój nowy zegarek sportowy był nie tylko wydajny, ale także posiadał świetną ostrość obrazu oraz czarował niesamowitą głębią kolorów? Huawei Watch Fit 4 nie zawiedzie Cię również w tej kwestii! Sercem urządzenia jest olśniewający ekran AMOLED o przekątnej 1,82" i wysokiej rozdzielczości 480x408 px; ekran wyróżnia się także świetną jasnością szczytową do 2000 nitów. Wszystkie te cechy sprawiają, że wyświetlane dane są świetnie czytelne, nawet w słoneczny dzień. Za płynne animacje oraz świetną ostrość obrazu odpowiada wysoka rozdzielczość zegarka, wysokie zagęszczenie pikseli oraz częstotliwość odświeżania 60 Hz.
Smartwatch Huawei Watch Fit 4 daje także możliwość wyrażenia się przez szeroki wybór tarcz, które możesz konfigurować według własnego upodobania. Nie możesz znaleźć czegoś, co odpowiada Twoim aktualnym emocjom? W tym zegarku smartwatch możesz samodzielnie tworzyć niestandardowe naklejkowe tarcze!
Huawei Watch Fit 4: twój nowy zegarek sportowy
Nie wyobrażasz sobie dnia bez sportu i zależy Ci na tym, aby Twój nowy sportowy smartwatch był wsparciem w czasie treningu? Huawei Watch Fit 4 posiada zaawansowane funkcje, które przydadzą podczas aktywności fizycznej. Dzięki systemowi HUAWEI Sunflower, zaawansowanemu barometrowi oraz przestrzeni map offline możesz dokładnie śledzić wybrane trasy, wzniesienia na drodze czy dystans, jaki został Ci do pokonania. Zegarek zapewni też mapowanie tras biegowych i to bez względu na to, gdzie ćwiczysz. Nie zapomniano też o miłośnikach sportów wodnych - Watch Fit 4 jest pierwszym smartwatchem z serii Fit, który posiada funkcję śledzenia tras w sportach wodnych.
Chcesz na bieżąco śledzić swoje postępy w treningach? Zegarek smartwatch Huawei umożliwia Ci to dzięki szczegółowym danym takim jak dystans, prędkość czy parametry biegu. Możesz też korzystać z porad wirtualnego trenera i inteligentnych planów treningowych, co umożliwi dopracowanie techniki ćwiczeń. Oprócz sportów zegarek pomoże Ci utrzymać także właściwy bilans kaloryczny - dzięki narzędziom dietetycznym, w tym dziennikowi diety i funkcji biblioteki żywności możesz kontrolować ilość przyjmowanych i spalanych kalorii oraz skorzystać ze spersonalizowanego planowania diety.
Huawei Watch Fit 4 w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie
Smartwatch Huawei Watch Fit 4 to nie tylko zegarek na trening, to także Twój asystent w trosce o zdrowie i codzienny dobrostan. Zegarek może przeprowadzić szczegółową analizę snu oraz udzielić Ci porad odnośnie jego poprawy. Oprócz tego umożliwia monitorowanie tętna, analizę arytmii fal tętna oraz automatyczne wykrywanie oddechu podczas snu, do daje Ci dokładniejszy obraz Twojego nocnego zdrowia. Urządzenie pomoże Ci także zadbać o Twój dobrostan. Z monitorowaniem stresu masz bieżące informacje o jego poziomie, a także praktyczne porady, w jaki sposób możesz go zredukować, natomiast funkcja Well-being potrafi odczytać Twój stan emocjonalny i podpowiedzieć sposoby na poprawę nastroju.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Android 8.0+ i iOS 13.0+ |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 408 pikseli, ~347 PPI |
| Przekątna ekranu | 1,82″ |
| Typ ekranu | AMOLED |
| Pojemność baterii | 400 mAh; Akumulator Litowo-polimerowy; Czas pracy: 10 dni (standardowego użytkowania) |
| Łączność | Bluetooth 5.2 (BR/BLE), NFC (wybrane modele), GNSS (L1 + L5) |
| Funkcje | Akcelerometr, Żyroskop, Magnetometr, Czujnik światła otoczenia, Optyczny czujnik tętna, Barometr, Pogoda, Alarm, Kalendarz, Stoper, Timer |
| Funkcje | Wbudowany głośnik i mikrofon, Sterowanie odtwarzaczem muzyki, Funkcja Znajdź, Odbieranie i odrzucanie połączeń, SMS, e-mail, Monitorowanie snu, stresu, tętna; Rodzaje aktywności: Bieganie, Jazda na nartach, Jazda na rowerze, Pływanie, Joga |
| Funkcje | Wodoodporność: 5 ATM; Temperatura pracy: -20°C do +45°C |
| Wymiary | 43,0 x 38,0 x 9,5 mm |
| Waga | ~27 g (bez paska) |
| Dodatkowe informacje | Obwód nadgarstka: 130 - 210 mm, Koperta: stop aluminium, Szary pasek nylonowy |
| Dołączone akcesoria | Ładowarka (wraz z kablem do ładowania), Skrócona instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | 55020EWR |
| Kod producenta (EAN) | 6942103155031 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.