Słuchawki transkrypcyjne OM System E-103
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki transkrypcyjne OM System E-103
Słuchawki stereo zostały zaprojektowane z myślą o integracji z komputerem. Charakteryzują się dużym pasmem przenoszenia 100-10000 Hz. Precyzyjnie skalibrowane pod kątem optymalizacji ludzkiego głosu zapewniając klarowność dźwięku podczas transkrypcji.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Złącze | Jack 3,5 mm |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pasmo przenoszenia: 100-10000 Hz |
| Dodatkowe informacje c.d. | Długość kabla: 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Kod sklepu (SKU) | V4202600E000 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350055707 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.