Słuchawki nauszne Skullcandy Riff 2 Czarne - True Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki nauszne SkullCandy Riff 2 Czarne - True Black
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Skullcandy Riff Wireless 2 to lekkie i składane słuchawki Bluetooth, oferujące do 34 godzin słuchania. Wyposażone w Bluetooth 5.2, wielopunktowe parowanie oraz technologię Tile do lokalizowania, zapewniają stabilną łączność i bezproblemowe użytkowanie, stanowiąc doskonałe słuchawki bezprzewodowe dla każdego. Sterowanie połączeniami, utworami i głośnością odbywa się bezpośrednio poprzez przyciski na urządzeniu.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, kabel AUX 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | do 34 h, szybkie ładowanie |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk o niskim opóźnieniu, tryby korektora predefiniowanego i niestandardowego, automatyczne łączenie, konstrukcja składana na płasko i składana, impedancja: 32Ω, średnica sterownika: 40 mm, poziom ciśnienia akustycznego: 94 +/- 3 dB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, szybkie ładowanie (10 min = 4 godz.), sterowanie poprzez dedykowaną aplikację SkullCandy, wbudowana technologia wyszukiwania Tile. |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 153 g |
| Dołączone akcesoria | Odłączany kabel AUX, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S5PRW-P740 |
| Kod producenta (EAN) | 810045686677 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.