Słuchawki nauszne Skullcandy Plyr Multi-Platform Street Fighter
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki nauszne SkullCandy Plyr Multi-Platform Street Fighter
Skullcandy Plyr to wieloplatformowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy gamingowy z mikrofonem, który łączy Bluetooth 5.2 z połączeniem przewodowym 3,5mm oraz USB, zapewniając ultra niskie opóźnienie i wszechstronną kompatybilność z konsolami i PC. Te słuchawki dla graczy oferują funkcje takie jak Enhanced Sound Perception oraz mikrofon Clear Voice Smart Mic, a także do 24 godzin działania baterii z szybkim ładowaniem, co czyni je idealnymi słuchawkami gamingowymi do długich sesji.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2, kabel AUX 3,5 mm |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | 24-godzinna bateria, szybkie ładowanie |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Tak |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk boczny, łączność wieloplatformowa, sterowniki 50 mm, dwukierunkowy, odłączany mikrofon na wysięgniku, wskaźnik wyciszenia mikrofonu LED, tryby korektora, sterowanie połączeniami i multimediami. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, poziom ciśnienia akustycznego: 95±3 dB, inteligentny mikrofon Clear Voice, ulepszona percepcja dźwięku, kompatybilny z nadajnikiem bezprzewodowym 2,4 GHz (sprzedawanym oddzielnie), sterowanie przez dedykowaną aplikację |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 315 g |
| Dołączone akcesoria | Odłączany kabel AUX, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S6PPY-Q770 |
| Kod producenta (EAN) | 810045687575 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.