Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 5 Białe - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 5 Białe - White
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Buds 5 to douszne, dokanałowe słuchawki TWS (True Wireless) w eleganckim ceramicznym białym kolorze, oferujące wysoką jakość dźwięku Hi-Fi i wyposażone w technologię ANC (Aktywną Redukcję Szumów), co czyni je idealnymi słuchawkami bezprzewodowymi do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych z minimalnym hałasem otoczenia.
Te lekkie słuchawki Bluetooth z wydajną baterią i mikrofonem gwarantują długi czas pracy i szybkie ładowanie, stanowiąc idealne słuchawki bezprzewodowe dla każdego, kto szuka kompaktowego i funkcjonalnego akcesorium do telefonu lub laptopa.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe, bateria: 35mAh (słuchawka), 480mAh (etui ładujące) |
| Maksymalny czas pracy | 39h (z etui ładującym), 6,5h (na jednym naładowaniu) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wymiary: 30 x 20,16 x17,18 mm (słuchawka), 53,9 x 53,2 x 24,5 mm (etui ładujące), zakres odpowiedzi częstotliwościowej: 16Hz-40kHz, klasa wodoszczelności: IP54, dedykowana aplikacja: Xiaomi Earbuds w celu dostosowania redukcji szumów i EQ dla lepszych doz |
| Dodatkowe informacje c.d. | 73 ms opóźnienia na urządzeniach z platformy Qualcomm, zabezpieczenie przed wiatrem do 12 m/s, trzy mikrofony z technologią SI do eliminacji zakłóceń dźwiękowych. |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4,2 g (słuchawka) |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, kabel ładujący typu C x 1, instrukcja obsługi x1. |
| Kod sklepu (SKU) | BHR8117GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812768464 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.