Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Zielone - Coral Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Zielone - Coral Green
Słuchawki bezprzewodowe XIAOMI Redmi Buds 6 to lekkie, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe wspierające technologię Bluetooth 5.4. Zapewniają dynamiczny dźwięk, redukcję szumów oraz wygodne sterowanie dotykowe. Pojemna bateria z długim czasem odtwarzania ok. 42 h z etui. Słuchawki są również odporne na wodę oraz kurz (IP54), co czyni je praktycznym wyborem do codziennego słuchania muzyki lub aktywności na powietrzu.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Pojemność akumulatora: 54 mAh - słuchawka; 475 mAh - etui ładujące |
| Maksymalny czas pracy | Odtwarzania bez ANC: do 10 h (słuchawki), do 42 h (z etui ładującym); 10-minutowe ładowanie zapewnia do 4 h odtwarzania |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Tryb amplifikacji głosu; 2 mikrofony z redukcją szumów AI; 3 tryby przejrzystości; ANC do 49 dB; funkcje dźwięku przestrzennego w zakresie 360°; Aplikacja umożliwiająca obsługę EQ, Możliwość udostępniania dźwięku (łączenia dwóch zestawów słuchawek) |
| Dodatkowe informacje c.d. | 12,4 mm membrana z tytanu i 5,5 mm ceramiczny mikroelement piezoelektryczny; technologia SoundID; sterowanie z poziomu aplikacji Xiaomi Earbuds. |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 31,13 x 21,34 x 23,5 mm - pojedyncza słuchawka; 61,01 x 51,71 x 24,80 mm - etui ładujące. |
| Waga | 5 g - pojedyncza słuchawka; 43,2 g - waga całkowita (słuchawki + etui) |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BHR9245GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812799734 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.