Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Play Niebieskie - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Play Niebieskie - Blue
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 6 Play ważące jedynie 3,6 g, zapewniają aż do 36 godzin działania z użyciem etui ładującego oraz do 7,5 godziny na jednym ładowaniu. Słuchawki zostały wyposażone w technologię Bluetooth 5.4, gwarantują wygodne, stabilne połączenie i doskonałą jakość dźwięku.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Bateria: Słuchawka: 45 mAh, Etui ładujące: 480 mAh, 10 min ładowania = 3h pracy |
| Maksymalny czas pracy | Czas odtwarzania: Do 36h, Czas pracy na jednym ładowaniu: ok. 7,5h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Impedancja głośnika: 16 Ω, Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz, Kompatybilność: Android i iOS |
| Dodatkowe informacje c.d. | Zastosowane technologie: A2DP HFP AVRCP, Przetwornik dynamiczny, Redukcja szumów AI, 5 trybów korektora, Funkcja Google Fast Pair, Dedykowana aplikacja, Sterowanie dotykowe, Tryb niskiego opóźnienia |
| Odporność | Wodoodporność: IPX4 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | Pojedyncza słuchawka: 20,6 x 14,5 x 22 mm, Etui ładujące: 53,9 x 53,9 x 27,4 mm |
| Waga | 3,6 g - pojedyncza słuchawka, 40 g - waga słuchawek z etui |
| Dołączone akcesoria | Zawartość zestawu: Słuchawki, Etui ładujące, Wymienne gumki, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | BHR9283GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812737071 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.