Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Play Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 6 Play Białe - White
Lekkie słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 6 Play o wadze 3,6 g, zapewniają 36 godzin działania z etui ładującym oraz 7,5 godziny na jednym ładowaniu. Wyposażone w technologię Bluetooth 5.4, oferują niezawodne i komfortowe połączenie, a także wysoką jakość dźwięku.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Bateria: Słuchawka: 45 mAh, Etui ładujące: 480 mAh, 10 min ładowania = 3h pracy |
| Maksymalny czas pracy | Czas pracy na jednym ładowaniu: Ok. 7,5 godziny, Czas odtwarzania: Do 36 godzin |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Impedancja głośnika: 16Ω, Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz, Kompatybilność: Android i iOS |
| Dodatkowe informacje c.d. | Zastosowane technologie: A2DP HFP AVRCP, Przetwornik dynamiczny, Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie, Funkcja Google Fast Pair, Dedykowana aplikacja, Sterowanie dotykowe, Tryb niskiego opóźnienia |
| Odporność | Wodoodporność: IPX4 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Pojedyncza słuchawka: 20,6 x 14,5 x 22 mm, Etui ładujące: 53,9 x 53,9 x 27,4 mm |
| Waga | 3,6 g - pojedyncza słuchawka, 40 g - waga słuchawek z etui |
| Dołączone akcesoria | Zawartość zestawu: Etui ładujące, Wymienne gumki, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | BHR8773GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812791271 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.