Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 Białe - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 Białe - White
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 5 posiadają aktywną redukcję szumów do 46 dB i trzy tryby przepuszczania dźwięku, umożliwiające dostosowanie do różnych warunków. Bezprzewodowe słuchawki zapewniają 10 godzin słuchania muzyki. Dostosuj słuchawki douszne do swoich potrzeb dzięki aplikacji Xiaomi Earbuds.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Słuchawka: 54 mAh, Etui: 480 mAh, Szybkie ładowanie |
| Maksymalny czas pracy | Bez etui z funkcją ładowania: do 10h, Z etui z funkcją ładowania: do 40h (z wyłączonym ANC) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Tytanowa membrana, Odporność: IP54, Impedancja [Ω]: 32, Aplikacja Xiaomi Earbuds, Kończenie rozmów, Korektor dźwięku, Mikrofon z redukcją szumów, Odbieranie połączeń, Sparowanie z 2 smartfonami jednocześnie, Sterowanie dotykowe, Sterowanie muzyką |
| Dodatkowe informacje c.d. | Kompatybilność z systemami: Android 6.0 i nowszymi oraz iOS 14.0 i nowszymi, Dostęp do aplikacji Google Play lub iOS App Store (w zależności od systemu),3 tryby redukcji szumów ANC, Szybkie parowanie Google, Dźwięk: Hi-Fi |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Słuchawka: 29.5 x 21.4 x 23.5 mm, Etui 61 x 50 x 24.6 mm |
| Waga | Waga pojedynczej słuchawki: 5.3 g, Waga etui do ładowania: 31,4 g, Waga całkowita: 42 g |
| Dołączone akcesoria | Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / USB-C, 3 pary wkładek dousznych S/M/L |
| Kod sklepu (SKU) | BHR7628GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812744338 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.