towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki USAMS TWS IF27 Białe - White
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowo - polimerowy: 25 mAh (słuchawka), 250 mAh (etui); Czas ładowania etui: ok. 2 h; Czas ładowania słuchawek: ok. 1,5 h; Napięcie wejściowe etui: 5 V (3 A). |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 5 h (odtwarzanie muzyki), do 3h (rozmowy); Etui ładujące: do 20h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Dynamiczny głośnik 13 mm; Wskaźnik naładowania baterii; Silikonowe gumki; Sterowanie dotykowe. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 51 x 58 x 25 mm (etui) |
| Waga | 2 x 3,9 g (słuchawki); 48–50 g (słuchawki i etui) |
| Kod sklepu (SKU) | USA001619 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444993225 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.