Słuchawki USAMS TWS ID25 Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki USAMS TWS ID25 Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowo - polimerowy: 30 mAh (słuchawka), 230 mAh (etui); Czas ładowania etui: ok. 1,5 h; Czas ładowania słuchawek: ok. 1,5 h; Napięcie wejściowe etui: 5V-1A. |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 5 h (odtwarzanie muzyki), do 3h (rozmowy), do 23h (tryb czuwania). |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Membrana: 13 mm, Impedancja: 32 Ω, Czułość głośnika: 108db±3, Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz, Technologia dźwięku przestrzennego 3D stereo, Bezstratne dekodowanie dźwięku AAC, Sterowanie dotykowe, Wskaźnik baterii. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 331 x 50 x 55 mm (etui) |
| Waga | 3,6 g (słuchawki), ~42 g (słuchawki i etui) |
| Kod sklepu (SKU) | USA001417 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444910178 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.