towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki USAMS TD22 Białe - White
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po: 30mAh (słuchawka), 230 mAh (etui); Czas ładowania słuchawek: ok. 1,5 h, Czas ładowania etui: ok. 1,5h. |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 5 h (odtwarzanie muzyki), do 3h (rozmowy), Tryb czuwania: 23h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Dźwięk stereo Surround 3D, Automatyczne parowanie i łączenie, Sterowanie dotykowe, Wskaźnik baterii, Membrana: 13 mm, Impedancja: 32 Ω, Czułość głośnika: 108db±3, Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz, SNR: > 75 dB, Bezstratne dekodowanie audio AAC, |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 27 x 46 x 55 mm (etui) |
| Waga | 3,6 g, (słuchawka), 32 g (słuchawki i etui) |
| Kod sklepu (SKU) | USA001419 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444910192 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.