towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki USAMS Echo E02 Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po: 35 mAh (słuchawka), 300 mAh (etui); Czas ładowania słuchawek: ok. 1 h; Czas ładowania etui: ok. 2 h. |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 3 h (gry), do 3h (rozmowy); Słuchawki z etui ładującym: do 29 h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Aktywna redukcja szumów (ANC), Funkcja ENC (filtracja szumów tła podczas rozmów), Sterowanie dotykowe. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60,6 x 47,9 x 26,5 mm (etui) |
| Waga | ~40 g (słuchawki i etui) |
| Kod sklepu (SKU) | USA001642 |
| Kod producenta (EAN) | 6958444994727 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.