towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Shokz OpenSwim Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Kostne (open-ear) |
| Rodzaj łączności | Brak Bluetooth; Typ odtwarzania: MP3 (wewnętrzna pamięć) Pojemność: 4 GB (pomieści ok. 1200 utworów MP3) |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zasilanie | Akumulator Litowo-polimerowy (183 mAh), Czas ładowania: 2h |
| Maksymalny czas pracy | 8 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Przeznaczone do pływania, Wodoodporność: IP68 - całkowite zanurzenie do 2m przez ok. 2h |
| Dodatkowe informacje c.d. | Materiał: sylikon, plastik, stop niklu i tytanu; Technologia Advanced Audio Coding (AAC), Stereo 2.0, Sterowanie muzyką |
| Kolor | Czarny |
| Waga | ~30 g |
| Dołączone akcesoria | Etui, Kabel USB-C, Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | S700BK |
| Kod producenta (EAN) | 850033806304 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.