Cena regularna:
399,00 zł
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Shokz OpenMove Szare- Slate Grey
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Kostne (open-ear) |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.1 |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Litowo-polimerowy (135 mAh), Czas ładowania: 2h |
| Maksymalny czas pracy | 6 h, Czas czuwania: 10 dni |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wodoodporność: IP55 - odporność na pot i zachlapanie; Technologia PremiumPitch 2.0 |
| Dodatkowe informacje c.d. | Rama częściowa tytanowa; Podwójny mikrofon z redukcją szumów; ; Odbieranie połączeń; Sterowanie muzyką; Maksymalne pasmo przenoszenia: 20000 Hz |
| Kolor | Szary |
| Waga | 29 g |
| Dołączone akcesoria | Etui, Kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | S661GY |
| Kod producenta (EAN) | 850033806298 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.