Słuchawki Shokz OpenMeet Czarne - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Shokz OpenMeet Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Kostne (open-ear) |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | do 30 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion o pojemności: 190 mAh ; Czas ładowania: 1,5h |
| Maksymalny czas pracy | 15h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia DualPitch, Technologia PremiumPitch 3.0; Technologia LeakSlayer 3.0; Technologii TitaniumFlex , Technologia Qualcomm cVc (redukcja hałasu tła nawet o 98,6%) |
| Dodatkowe informacje c.d. | Odporność: IP55; Przycisk wyciszania mikrofonu "mute"; MultiPoint ( Możliwość parowania z 2 urządzeniami jednocześnie); Kompatybilność z systemami Windows, macOS, iOS i Android; Aplikacja Shokz App, Program Shokz Connect |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 78g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C, wymienne poduszki (3 rozmiary), pokrowiec podróżny, instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | SHC610ANBK |
| Kod producenta (EAN) | 810160665267 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.