Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 3 Czarne - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 3 Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Ion: 77 mAh (słuchawka), 950 mAh (etui); Czas ładowania słuchawek: ok. 1,5 h; Ładowanie bezprzewodowe QI. |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 7 h (odtwarzanie muzyki); Czas pracy z etui ładującym: 28 h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Aktywna redukcja szumów (ANC), Tłumienie hałasów tła, Technologia TWS, Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz; Membrana: 7 mm; Pasmo przenoszenia: 5 - 21000 Hz, Dynamika głośników: 107 dB, Aplikacja Sennheiser Smart Control. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Technologia TrueResponse, Kodek aptX Adaptive, 3 Mikrofony w każdej słuchawce, Technologia rejestracji głosu. |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 44 x 34 mm |
| Waga | 5.8 g (słuchawka), ok. 60 g (słuchawki + etui) |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C do ładowania, Zestaw końcówek silikonowych, Ear fins, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 509180 |
| Kod producenta (EAN) | 4260752330787 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.