Słuchawki Oneplus Nord Buds 3 Pro Zielone - Soft Jade
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Oneplus Nord Buds 3 Pro Zielone - Soft Jade
Słuchawki dokanałowe Oneplus Nord Buds 3 Pro wyposażone zostały w przetworniki 12,4 mm powlekane tytanem, które zapewniają bogatsze i głębsze brzmienie. Zanurz się w muzyce, ciesząc się klarownym brzmieniem dzięki hybrydowej technologii aktywnej redukcji hałasu, która eliminuje zakłócenia otoczenia nawet do 49 dB, zaś dzięki połączeniu z funkcją sprzężenia zwrotnego zapewnia czyste wrażenia dźwiękowe i naturalne odtwarzanie utworów..
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Pojemność baterii (słuchawki): 58 mAh, Pojemność baterii (etui ładujące): 440 mAh |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki + etui: 44 h, Słuchawki: 12 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Przetworniki: Dynamiczny przetwornik 12,4 mm, Pasmo przenoszenia: 20~40 KHz, Czułość mikrofonu: -38 dBV/Pa, Mikrofony: Dwa analogowe i jeden cyfrowy, Aktywna redukcja hałasu: do 49 dB, Zakres częstotliwości: 4 kHz |
| Dodatkowe informacje c.d. | Obsługa przez aplikację Wireless Earphones i HeyMelody |
| Odporność | Słuchawki: IP55 |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | Słuchawki: 2,9 x 2,0 x 2,3 cm, Etui ładujące: 6,6 x 5,1 x 2,4 cm |
| Waga | Słuchawki: 4.4 g, Etui do ładowania: 38.2 g |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, Podręcznik użytkownika, Silikonowe wkładki douszne (S, M, L), Kabel ładujący USB typu C, Naklejka Nord emoji |
| Kod sklepu (SKU) | OPNBU3PROSJ |
| Kod producenta (EAN) | 6921815626848 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.