Słuchawki Honor Choice Earbuds X8i Białe - White
0
Cena regularna:
178,00 zł
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Honor Choice Earbuds X8i Białe - White
Słuchawki Honor Choice Earbuds X8i to nowoczesne słuchawki bezprzewodowe douszne, które wykorzystują technologię Bluetooth 6.0, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku i stabilne połączenie. Ten model typu TWS stanowi funkcjonalne rozwiązanie, oferując parametry, którymi cechują się najlepsze słuchawki douszne do codziennego użytku.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 6.0 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulatorowe, pojemność baterii: 50 mAh (słuchawka), 510 mAh (etui ładujące). |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki - ponad 9 h; Z etui ładującym - ponad 44 h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | AAC Advanced Audio Coding; SBC; Inteligentna Głęboka Redukcja Szumów 3.0; ANC; Potrójny inteligentny mikrofon; Dynamiczny przetwornik 12 mm; Algorytm głębokiego uczenia; Zaawansowane przetwarzanie przestrzenne w czasie rzeczywistym. |
| Odporność | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Słuchawka - 31,9 x 20,6 x 23 mm; Etui - 47,2 x 62 x 26 mm |
| Waga | Słuchawka - 4,5 g |
| Dołączone akcesoria | Etui ładujące, skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 5504ABHF |
| Kod producenta (EAN) | 6978258790117 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.