Słuchawki Hello Kitty HKTWSHDGKEQ Fioletowe - Purple
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Hello Kitty HKTWSHDGKEQ Fioletowe - Purple
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowo - polimerowy: 30 mAh (słuchawka), 250 mAh (etui); Czas ładowania słuchawek: ok. 1h. |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 4 h (odtwarzanie muzyki), do 3 h (rozmowy); Czas czuwania: do 180 dni. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Funkcja TWS, Membrana 13 mm, Impedancja: 32 Ω. |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | ~150 g (słuchawki i etui) |
| Kod sklepu (SKU) | HEL000113 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339190453 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.