Słuchawki Guess Triangle Round Shape Czarne - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki Guess Triangle Round Shape Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po: 3.7V / 300 mAh; Czas ładowania słuchawek: ok. 2 h. |
| Maksymalny czas pracy | Do 32 h. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje | Redukcja hałasu tła podczas rozmów (ENC), Technologia Voice Assistant, Funkcja Hands-Free Calling, Impedancja: 32 ohm ± 16%, Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz. |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | ~150 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel ładujący USB-C, Instrukcję obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GUE004178 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339328986 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.