Słuchawki Bowers & Wilkins Pi6 Szare - Storm Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Bowers & Wilkins Pi6 Szare - Storm Grey
Bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins Pi6 to doskonała propozycja dla miłośników muzyki, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku. Wyposażone w zaawansowane przetworniki elektroakustyczne i obsługujące kodeki audio, takie jak aptX Adaptive, zapewniają wyjątkowe doznania słuchowe. Umożliwiają pełne zanurzenie w świecie muzyki. Słuchawki bezprzewodowe douszne Bowers & Wilkins Pi6 oferują do 8 godzin na jednym ładowaniu, co zapewnia możliwość długiego słuchania. Dodatkowe 16 godzin odtwarzania zapewnia poręczne, kompaktowe etui ładujące, które doskonale sprawdzi się podczas podróży.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 aptX Adaptive |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy, Funkcja szybkiego ładowania |
| Maksymalny czas pracy | 8 godzin pracy na baterii z włączoną funkcją ANC (do 24 godzin z wykorzystaniem etui ładującego) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Aktywna redukcja szumów ANC, Przetworniki bio-celulozowe: 12 mm, Wbudowane 3 mikrofony, Aplikacja Bowers & Wilkins Music, Technologia dźwięku aptX, Materiał: metal |
| Odporność | IP54 (słuchawki) |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | Etui ładujące: 65 x 29 x 52 mm |
| Waga | Waga słuchawek: 2 x 7 g, Waga etui: 46 g |
| Dołączone akcesoria | Końcówki douszne, Kabel ładujący USB-C do USB-C o długości 60 cm |
| Kod sklepu (SKU) | FP45004 |
| Kod producenta (EAN) | 714346345793 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.