Słuchawki Bowers & Wilkins Pi6 Białe - Cloud Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki Bowers & Wilkins Pi6 Białe - Cloud Grey
Słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins Pi6 świetny wybór dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku. Wyposażone w zaawansowane przetworniki elektroakustyczne oraz obsługę kodeków audio, takich jak aptX Adaptive, oferują wyjątkowe wrażenia słuchowe. Czas użytkowania na jednym ładowaniu wynosi do 8 godzin pracy. Etui ładujące dostarcza kolejne 16 godzin, co czyni Bowers & Wilkins Pi6 idealnym towarzyszem zarówno na co dzień, jak i podczas podróży.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 aptX Adaptive |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy, Funkcja szybkiego ładowania |
| Maksymalny czas pracy | 8 godzin pracy na baterii z włączoną funkcją ANC (do 24 godzin z wykorzystaniem etui ładującego) |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Aktywna redukcja szumów ANC, Przetworniki bio-celulozowe: 12 mm, Wbudowane 3 mikrofony, Aplikacja Bowers & Wilkins Music, Technologia dźwięku aptX, Materiał: metal |
| Odporność | IP54 (słuchawki) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Etui ładujące: 65 x 29 x 52 mm |
| Waga | Waga słuchawek: 2 x 7 g, Waga etui: 46 g |
| Dołączone akcesoria | Końcówki douszne, Kabel ładujący USB-C do USB-C o długości 60 cm |
| Kod sklepu (SKU) | FP45012 |
| Kod producenta (EAN) | 714346345823 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.