Słuchawki BMW BMWSES20AMKTWS Czarne - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki BMW BMWSES20AMKTWS Czarne - Black
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.1 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po: 30 mAh (słuchawka), 300 mAh (etui). |
| Maksymalny czas pracy | Słuchawki: do 4h (odtwarzania muzyki), do 14 h z etui ładującym. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Funkcja TWS, Miedziana membrana 10 mm, Każda słuchawka wyposażona w głośniki o mocy 5 mW, Asystent głosowy. |
| Odporność | IPX4 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | ~72 g (słuchawki i etui) |
| Dołączone akcesoria | Kabel ładujący USB-C, Instrukcję obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BMW000655 |
| Kod producenta (EAN) | 3666339129408 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.