Słuchawki AKG N5 Hybrid ANC Białe - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki AKG N5 Hybrid ANC Białe - White
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Dokanałowe |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, Adapter USB-C 2,4 GHz |
| Zasięg | do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator litowo‑jonowy. Słuchawki: 77 mAh, Etui: 660 mAh (ładowane przez kabel USB‑C) |
| Maksymalny czas pracy | Do 40h odtwarzania (do 10 h na słuchawkach, do 30 h dzięki etui bez włączonego ANC), oraz 4,5h na słuchawkach i 13,5h w etui z adapterem i wlączonym ANC; Szybkie ładowanie pozwala uzyskać ok. 4h pracy po 15 min. |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Funkcje Google Fast Pair i Microsoft Swift Pair, Smart Talk, technologia True Adaptive Noise Cancelling, aplikacja AKG Headphones, obsługa Hi-Res Audio, technologia LDAC, funkcja Auto Compensation, 6 mikrofonów redukujących szumy |
| Dodatkowe informacje c.d. | Odporność: słuchawki IP54 etui IP52; przetworniki dynamiczne 10 mm, pasmo przenoszenia: 20 - 40000 Hz, czułość: 98 dB, maksymalny SPL: 95 dB, maksymalna moc wejściowa: 30 mW |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 281 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel do ładowania USB-C, dongle USB-C, dongle USB-A do USB-C, odłączany kabel jack 3,5 mm, adapter, etui do przenoszenia, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AKGN5HYBRIDWH |
| Kod producenta (EAN) | 1200130008375 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.