towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawka Beline LM01 Biała - White
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Douszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 4.2 |
| Zasięg | 10 m |
| Regulacja głośności | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Po: 70 mAh (słuchawka), Czas ładowania słuchawek: ok. 2,5 h. |
| Maksymalny czas pracy | Do 4 h. |
| Złącze | microUSB |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Słuchawka mono, Wbudowany mikrofon do rozmów, Przycisk wielofunkcyjny, Częstotliwość: 50Hz-20KHz. |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Waga | ~15 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel microUSB do ładowania, Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | BELI00574 |
| Kod producenta (EAN) | 5903657579965 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.