Skaner 3D Revopoint Pop 3 Plus Advanced
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Skaner 3D Revopoint Pop 3 Plus Advanced
Specyfikacja
| Model | Revopoint |
| Kompatybilność | macOS 11 lub nowszy, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Procesor | 2-rdzeniowy, 1,6 GHz |
| Źródło światła 3D | Światło strukturalne IR z 2 kamerami głębi; Oświetlenie dodatkowe: białe diody LED błyskowe |
| Łączność | Wi-Fi 6, Bluetooth 4.1 |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | OBJ, STL, PLY, 3MF, GLTF |
| Zasilanie | Ładowanie przez USB-C z komputera, telefonu lub powerbanka; Moc: ok. 5 W, Napięcie: 5 V |
| Złącza / porty | USB-C |
| Prędkość skanowania | 18 kl/s |
| Zasięg pracy | ~20 - 150 cm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | 61 x 68 mm @ 150 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | 244 x 180 mm @ 400 mm |
| Minimalna objętość skanu | 20 x 20 x 20 mm |
| Maksymalna objętość skanu | 200 x 200 x 200 cm |
| Precyzja pojedynczego punktu | 0,04 mm |
| Dokładność całego modelu | 0,08 mm |
| Czujniki | 9‑osiowy IMU (Żyroskop, Akcelerometr, Magnetometr) |
| Dodatkowe informacje | Obrót obiektu napędzany silnikiem, Pole widzenia: 40° x 25°, Odległość robocza: 150-400 mm |
| Wymiary | 153 x 45 x 29 mm |
| Waga | 190 g |
| Akcesoria dodatkowe | Statyw, Mini obrotowa podstawka, nakładka na podstawkę, Uchwyt na smartfona, Płyta kalibracyjna, 500 x Markery, Kabel USB-C - USB-A, Adapter USB-A - USB-C, Kabel 2 w 1 do mobilnych urządzeń, Popiersie do testów, Torba transportowa |
| Akcesoria dodatkowe | Powerbank, dwuosiowa platforma obrotowa, Instrukcja szybkiego startu, Karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | POP3PLUADV |
| Kod producenta (EAN) | 6975577880673 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.