towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Skaner 3D Revopoint Miraco Plus
Specyfikacja
| Model | Miraco Plus |
| Typ ekranu | 2K AMOLED; Regulowany o 180° |
| Przekątna ekranu | 6″ |
| System operacyjny | Android |
| Kompatybilność | macOS 11 lub nowszy, Microsoft Windows 10 / 11 |
| Procesor | 8-rdzeniowy, 2,4 GHz |
| Źródło światła 3D | Światło strukturalne IR z czterema kamerami głębi; Elementy oświetlenia: 8 diod IR do skanowania, 2 białe diody LED do podświetlania obiektu |
| Rozdzielczość kamery | 48 MP |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Łączność | Wi-Fi 6, Bluetooth 4.1 |
| Formaty zapisu fragmentów modelu | PLY, OBJ, STL, ASC, 3MF, GLTF, FBX |
| Zasilanie | Bateria litowo-jonowa |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh; Czas pracy: 2h |
| Moc szybkiego ładowania [W] | 65 W; 80% naładowania w 35 min. |
| Złącza / porty | USB-C |
| Prędkość skanowania | 20 kl/s |
| Zasięg pracy | ~10 cm do ~1 m |
| Pojedynczy zasięg detekcji z bliskiej odległości | 28 x 53 @ 100 mm |
| Pojedynczy zasięg detekcji z najdalszej odległości | 975 x 775 @ 1000 mm |
| Minimalna objętość skanu | 10 x 10 x 10 mm |
| Maksymalna objętość skanu | 4000 × 4000 × 4000 mm |
| Precyzja pojedynczego punktu | 0,04 mm |
| Dokładność całego modelu | 0,02 mm |
| Tryby skanowania | Single Shot, Continuous Capture Mode (tryb pojedynczego strzału, tryb ciągły) |
| Czujniki | Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik odległości, Czujniki światła |
| Odporność | IP45 |
| Dodatkowe informacje | Przeznaczenie: profesjonalne skanowanie + fotogrametria metrologiczna; Photogrammetric Metrology Kit (PMK), Zoom optyczny IR 1,5 x i 2x, Metrologiczna dokładność długości: 0,02 mm + 0,05 mm x L |
| Wymiary | 200 x 50 x 110 mm |
| Waga | 750 g |
| Akcesoria dodatkowe | 4 x Linijki skalujące do fotogrametrii, 208 x magnetyczne znaczniki + 208 x samoprzylepne, statyw, obrotnica i figurka do testów, 700 x markery do śledzenia skanu, 4 x tablica kalibracji z daleka, 1 x płytka kalibracyjna do bliskich skanów |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Duża płytka kalibracyjna, Adapter USB-C do HDMI, ładowarka i kabel USB-C 1.8m, pasek na nadgarstek, pokrowiec. |
| Kod sklepu (SKU) | MIRACOPLUS3D |
| Kod producenta (EAN) | 6975577880819 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.