ScreenBeam 1100 Plus 4K bezprz.wyśw,kamera,głośnik
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
ScreenBeam 1100 Plus to bezprzewodowy system prezentacji obrazu w jakości 4K w sali konferencyjnej. Całkowicie bezprzewodowo wysyłasz ekran swojego komputera i korzystasz z dotyku monitora, kamery, mikrofonu, głośnika USB. Opcjonalny Switch obsłuży też MTR.
- 1. Połączenia bez aplikacji na urządzeniach z systemami Windows, Android, iOS, macOS i Chromebook
- 2. Bezpłatna konferencja ScreenBeam bezprzewodowo łączy urządzenia użytkowników z wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w pomieszczeniu
- 3. Architektura wielosieciowa umożliwia jednoczesne podłączanie urządzeń do sieci pracowników i gości bez narażania bezpieczeństwa
- 4. Centralne monitorowanie i zarządzanie odbiornikami z możliwością dostępu dla wielu użytkowników i na podstawie ról oraz konfigurowalnym parowaniem kodów PIN
- 5. Treść może być udostępniana jednocześnie maksymalnie czterem urządzeniom klienckim, a prezenterzy mogą przełączać się między nimi bez konieczności wcześniejszego rozłączania się.
- 6. Oparte na HTML cyfrowe oznakowanie jest zintegrowane, co zapewnia dodatkową wartość, gdy wyświetlacze nie są używane
| Twój identyfikator produktu | SB-SBWD1100PEU |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS, PEAP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj produkcji | Chiny |
| Szerokość opakowania | 177,8 mm |
| Głębokość opakowania | 287 mm |
| Wysokość opakowania | 82,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | HDMI + USB typu A |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Rodzaj zasilania | Prąd stały |
| Maksymalne zużycie mocy | 36 W |
| Prąd wejściowy | 3 lata |
| Napięcie | 12 DC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wyjście 3,5mm | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 × 2160 |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 37,5 mm |
| Waga produktu | 0,4309128 gramów |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 80 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 8,4 W |
| Certyfikaty | FCC, UL, CE, RoHS, C-Tick |
| Miracast | Nie |
| Zgodny z Mac | Nie |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.