ScreenBeam 1000 EDU 4K Bezprz.Wyśw.Classroom CMD
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
ScreenBeam 1000 EDU to bezprzewodowy system prezentacji obrazu w jakości 4K bez instalowania aplikacji. Z apką Classroom Commander umożliwia współpracę 50 uczniów z nauczycielem. Opcje wielosieciowe,wejście HDMI i Digital Signage
- Bezprzewodowy wyświetlacz 4K dla szkół
- Bez aplikacji
- Bezprzewodowy dotyk
- Rozszerzony ekran
- Zarządzanie przedsiębiorstwem
- I orkiestracja klasowa
- Tak, to jest to, czego szukałeś
| Twój identyfikator produktu | SB-SBWD1000EDUE |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-TLS, PEAP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Kraj produkcji | Chiny |
| Szerokość opakowania | 177,8 mm |
| Głębokość opakowania | 287 mm |
| Wysokość opakowania | 82,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | HDMI + VGA (D-Sub) |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalne zużycie mocy | 36 W |
| Prąd wejściowy | 3 lata |
| Napięcie | 12V |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 × 2160 |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Kolor produktu | Biały |
| Pobór mocy | 8,4 W |
| Certyfikaty | FCC, UL, CE, RED, RoHS |
| Miracast | Nie |
| Zgodny z Mac | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Wersja Androida 4.2, iOS 11.0, iOS 11.4 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.