Router Telekom Speedport 7 Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Router Telekom Speedport 7 Niebieski - Blue
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Router |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | do 6760 Mbit/s |
| Pasma częstotliwości | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11b 802.11g 802.11n |
| Zabezpieczenia | Szyfrowanie: WPA2, WPA3 |
| Porty | 3 x LAN (RJ-45), USB (1 x USB 2.0), DSL + Ethernet WAN. |
| Zasilanie | Moc: 6760 W, Napięcie: 12 V, |
| Wymiary | 81 x 245 x 188 mm (szer. x gł. x wys.) |
| Waga | 1200 g |
| Kolor | Niebieski |
| Dodatkowe informacje | Obsługa standardów światłowodowych: FTTH, ADSL, AD; Możliwość rozbudowy o max 5 punktów mesh; Zintegrowana stacja bazowa DECT z CAT-iq, |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz sieciowy, Kabel sieciowy (LAN), Kabel DSL, Adapter telefoniczny RJ11 do 1 x TAE, Światłowodowy kabel połączeniowy. |
| Kod sklepu (SKU) | 40824393 |
| Kod producenta (EAN) | 4025125546628 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.