Robot sprzątający Roborock Saros Z70 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Robot sprzątający Roborock Saros Z70 Czarny - Black
Specyfikacja
| Czas pracy | 180 min |
| Czas ładowania | 150 min |
| Pojemność zbiornika | 0,18 l (zbiornik na kurz) |
| Rodzaj filtra | EPA E11 |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wirtualna ściana | Tak |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Czujniki | Czujnik komunikacji, czujnik powierzchni, czujnik wsuwania ramienia robotycznego, czujnik zapobiegający ściskaniu, identyfikacji dywanu, krawędzi, przedni czujnik nawigacyjny, ściany, tylny czujnik nawigacyjny. |
| Funkcje | Sterowanie głosowe, widżety uruchamiające, aplikacja Apple Watch, znajdź zwierzę, inteligentne sugestie dotyczące stref zakazanych, zmiana cyklu dla lepszych efektów, Roborock Smart Plan 2.0. |
| Dodatkowe informacje | Aplikacja Roborock, inteligentny asystent głosowy, ładowanie w 2,5h, mycie mopów gorącą wodą w 80 st.C, automatcyzne odłączanie mopa, samoczyszczenie stacji w 80 st.C. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Stacja: 56 x 46,2 x 50,2 cm, robot:, 35 x 35,3 x 79,8 cm |
| Waga | 17,3 kg (robot i stacja dokująca) |
| Dołączone akcesoria | Pojemnik do przechowywania, podstawa stacji dokującej, uchwyty na ściereczki do mopa, podręcznik użytkowania, przewód zasilający, jednorazowy worek na kurz. |
| Kod sklepu (SKU) | SZ7052-00 |
| Kod producenta (EAN) | 6936905900753 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.