Robot sprzątający Roborock S8 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Robot sprzątający Roborock S8 Biały - White
Robot sprzątajacy Roborock S8 to inteligentny robot 2w1, który skutecznie odkurza i mopuje podłogi, zapewniając czystość w całym domu bez wysiłku. Roborock S8 oferuje zaawansowaną nawigację laserową, silne ssanie, harmonogramy sprzątania i sterowanie przez aplikację mobilną, gwarantując wygodę, oszczędność czasu i perfekcyjne efekty sprzątania.
Specyfikacja
| Czas pracy | 180 min |
| Czas ładowania | 240 min |
| Pojemność zbiornika | 0.5 l |
| Rodzaj filtra | EPA E11 |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wirtualna ściana | Tak |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Czujniki | Identyfikacja krawędzi, Carpet Boost+. |
| Funkcje | Automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej, mapowanie otoczenia, sterowanie głosem, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów, funkcja ssania HyperForce, funkcja mopowania. |
| Dodatkowe informacje | 4 programy czyszczenia, technologia LiDAR, programator pracy, sterowanie z poziomu aplikacji, 3 poziomy wilgotności mopa, automatyczne wykrywanie dywanów i podnoszenie siły ssącej, pojemność zbiornika na wodę: 0.3 l, silnik o mocy 69 W, siła ssania: 6000 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35,3 x 35 x 9,65 cm |
| Waga | 4,8 kg |
| Dołączone akcesoria | 1 x nakładka mopująca, adapter, mata, moduł mopowania, stacja dokująca, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | S802-00 |
| Kod producenta (EAN) | 6970995786521 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.