Robot sprzątający Roborock MaxV Ultra Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Robot sprzątający Roborock MaxV Ultra Czarny - Black
Robot sprzątający Roborock S8 MaxV Ultra to zaawansowane urządzenie 2w1 łączące odkurzanie i mopowanie, zapewniające kompleksowe czyszczenie podłóg w całym domu. Roborock S8 MaxV Ultra oferuje inteligentną nawigację LiDAR, mocne ssanie, funkcję automatycznego opróżniania zbiornika, sterowanie przez aplikację mobilną i harmonogramy sprzątania, gwarantując wygodę i oszczędność czasu.
Specyfikacja
| Czas pracy | 180 min |
| Czas ładowania | 240 min |
| Pojemność zbiornika | 0,27 l (zbiornik na kurz), 0,1 l (zbiornik na wodę) |
| Rodzaj filtra | EPA E11 |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wirtualna ściana | Tak |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Czujniki | Identyfikacji dywanu, krawędzi, przeszkód |
| Funkcje | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, jednoczesne odkurzanie i mopowanie, programator pracy, automatycznie opróżniana stacja zbierająca kurz i brud, automatyczne czyszczenie nakładek mopujących, automatyczne dodawanie środka czyszczącego, nawigacja LDS |
| Dodatkowe informacje | LiDAR PreciSense, mapowanie otoczenia, Reactive AI 2.0, HyperForce, DirTect, sterowanie z poziomu aplikacji, rozpoznawanie zwierząt, moc ssania: 10000 Pa, częstotliwość wibracji do 4000 rpm. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Stacja: 47 x 40,9 x 41,9 cm, robot: 35 cm (średnica), 10,3 x 35 x 35,3 cm |
| Waga | 4,800 g |
| Dołączone akcesoria | Worek, podkładka pod bazę, ściereczka mopująca, stacja ładująca i opróżniająca. |
| Kod sklepu (SKU) | R100048 |
| Kod producenta (EAN) | 6970995788464 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.