Robot sprzątający Dreame L10 Pro Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot sprzątający Dreame L10 Pro Biały - White
Specyfikacja
| Czas pracy | 2,5 h |
| Czas ładowania | od 2,5 h do 3,5 h |
| Pojemność zbiornika | Zbiornik na kurz 570 ml, zbiornik na wodę 270 ml |
| Rodzaj filtra | EPA |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wirtualna ściana | Tak |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Czujniki | Czujnik uskoku podłoża, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Funkcje | Automatyczny powrót do bazy, 5-stopniowa redukcja hałasu, 4-stopniowy system czyszczenia |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie głosowe, za pomocą smartfona, współpraca z Goole Assistant, Amazon, Nawigacji laserowej LDS oraz algorytmów SLAM, Technologia High Precision 3D |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3,7 kg |
| Dołączone akcesoria | Szczotka ładująca, szczotka boczna, szczotka do czyszczenia |
| Kod sklepu (SKU) | RLS5L |
| Kod producenta (EAN) | 6973734686540 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.