Robot sprzątający Dreame L10 Prime Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot sprzątający Dreame L10 Prime Biały - White
Specyfikacja
| Czas pracy | 3,5 h |
| Czas ładowania | 6 h |
| Pojemność zbiornika | 0,45 l |
| Rodzaj filtra | EPA |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wirtualna ściana | Tak |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Czujniki | Czujnik odległości i światła, przeszkód |
| Funkcje | Automatyczne opróżnianie pojemnika, automatyczny powrót do bazy i ładowanie |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie głosowe, za pomocą smartfona, współpraca z Goole Assistant, Amazon |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica: 35 cm, Wysokość: 10,4 cm |
| Waga | Robot: 3,65 kg, Baza dokująca: 5,7 kg |
| Dołączone akcesoria | 2 uchwyty nakładek mopujących, szczotka boczna |
| Kod sklepu (SKU) | RLL11GC |
| Kod producenta (EAN) | 6973734685208 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.