towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot koszący DREAME A2 3000
Robot koszący na duże powierzchnie DREAME A2 3000 zapewnia perfekcyjny ogródek bez wysiłku. Niewymagająca obsługi autonomiczna kosiarka może pracować na powierzchni do 3000 m². Podczas 24h skosi do 1000 m² w trybie standardowym lub 2000 m² przy zwiększonej wydajności. Dzięki Dual Map Management urządzenie może być używane na dwóch działkach lub po obu stronach domu.
Trójwymiarowe mapowanie AI
Autonomiczny robot koszący Dreame A2 3000 ustali granice terenu bez przewodów ograniczających i stacji RTK. Szczegółową, trójwymiarową mapę posiadłości stworzy za pomocą systemu OmniSense™ 2.0 – zaawansowanego czujnika 3D LiDAR 360° i kamery 1080p HDR wspomaganych inteligentnymi algorytmami AI. Dane są aktualizowane na bieżąco nawet z miejscach ze słabym sygnałem Wi-Fi dzięki modułowi 24/7 On Link. W dowolnym momencie przejmiesz kontrolę włączając tryb ręczny. Porusza się po trasie w kształcie litery U, zapewniając równomiernie przycięty trawnik na całej powierzchni. Robot koszący na trudny teren pokona nierówności z nachyleniem do 26,5°. Dwa harmonogramy umożliwiają dostosowanie częstotliwość prac do tempa rośnięcia trawy. Z aplikacją Dreamehome masz całkowitą kontrolę nad swoim ogrodem bez wychodzenia z domu. Użyj jej do podzielenia ogrodu na strefy z różnymi ustawieniami koszenia i przestrzeni wykluczonych. Zdalnie zmienisz długość przycinania trawy, bez potrzeby manualnego regulowania mechanicznych elementów robota koszącego Dreame A2 3000. Zyskaj idealny trawnik bez wysiłku i straconego czasu.
Dreame A2 3000 – bezpieczeństwo i prostota pielęgnacji
Samodzielny robot koszący na duże powierzchnie Dreame A2 3000 wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji i dane 3D do sprawnego omijania przeszkód. Zapewnia to bezpieczeństwo roślinom i elementom architektury ogrodowej, a także zwierzętom, domownikom i samemu urządzeniu. Podniesione w trakcie pracy, wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy i wyśle powiadomienie za pomocą aplikacji Dreamehome. Zmniejsza w ten sposób ryzyko urazów i kradzieży. Gdy nie przycina trawnika, robot koszący Dreame A2 może przejść w tryb patrolowania i monitorować bezpieczeństwo granic ogrodu. Wymiana ostrzy jest w nim błyskawiczna. Wodoodporność klasy IPX6 sprawia, że możesz go umyć pod bieżącą wodą, jest też odporny na zalanie i zachlapanie. Gdy wykryje deszcz albo spadek poziomu baterii poniżej 15%, automatycznie wróci do stacji ładującej. Później samodzielnie wróci do pracy od miejsca, w którym ją przerwał. Utrzymuje poziom głośności na komfortowym poziomie poniżej 55 dB, podobnie do normalnej rozmowy albo cichej ulicy.
Zestaw zawiera:
-
Robota koszącego Dreame Roboticmower A2
-
Stację ładowania z kablem przedłużającym o długości 10 m i płytę bazową
-
Adapter 3A
-
Szczotkę do czyszczenia
-
8 śrub i klucz imbusowy
-
Zestaw 9 ostrzy zapasowych i 3 śrub Ściereczkę bezpyłową
-
Skróconą instrukcję obsługi
-
Instrukcję obsługi
Specyfikacja
| Model | Roboticmower A2 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy 5 Ah; Natężenie prądu ładowania: 3 A; Czas ładowania: 65 min. |
| Układ napędowy | Dwukołowy (tylne koła napędowe), Hub motor - silniki w piastach kół |
| Tryby pracy | 6 |
| Nawigacja | Technologia OmniSense™ 2.0, czujniki 3D LiDAR+AI Vision (skanowanie przestrzeni 360° x 59° umożliwiające stworzenie mapy 3D i precyzyjne poruszanie się sprzętu po ogrodzie); Technologia Dual-Fusion Navigation (omijanie przeszkód) |
| Maksymalne nachylenie | 50% |
| Wydajność koszenia | Standard: 1,000m²/24h; Efficient: 2,000m²/24h |
| Ostrze | Rotacyjny dysk z 3 wymiennymi ostrzami żyletkowymi; System tnący EdgeMaster |
| Powierzchnia obszaru koszenia | Do 3000 m² |
| Szerokość i wysokość koszenia | 22 cm - szerokość, 3-7 cm wysokość |
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Odporność | Wodoodporność IPX6 |
| Dodatkowe informacje | Planowanie ścieżki w kształcie litery U, Garden Guardian, Funkcja Adaptive Dual Mowing Schedules (ustawienia odpowiednie do warunków pogodowych), Dual-Map Management - obsługa map dla dwóch odrębnych stref |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary | 66.6 x 44.4 x 27.3 cm |
| Waga | ~16,3 kg - robot, 3,3 kg - stacja ładująca |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Stacja ładowania + kabel 10m, 1 x Płyta bazowa, 1 x Osłona ochronna LiDAR, 1 x Adapter 3A, 1 x Szczotka do czyszczenia, 8 x Śruby , 1 x Klucz imbusowy, 81 x Ostrza, 1 x Ściereczka bezpyłowa, 1 x Skrócona instrukcja obsługi, 1 x Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MXXA8210 |
| Kod producenta (EAN) | 6977973410119 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.