towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Robot koszący DREAME A2 2000
Robot koszący do dużych powierzchni DREAME A2 2000 zapewnia idealnie skoszone trawniki przy minimalnym wkładzie pracy. Niemal bezobsługowa kosiarka autonomiczna pokryje powierzchnię 2000 m². Zetnie trawę na 1000 m² podczas 24h przy standardowej pracy lub na 2000 m² w trybie Efficient. Urządzenie obsługuje dwie mapy, dzięki czemu może być wykorzystywane na dwóch oddzielnych terenach.
Mapowanie terenu AI OmniSense™ 2.0
Samodzielna kosiarka Dreame A2 2000 określi granice działki za pomocą bezprzewodowej konfiguracji bez stacji RTK. Do ich wyznaczenia wykorzysta system OmniSense™ 2.0 – zaawansowany czujnik 3D LiDAR 360° i kamerę 1080p HDR wspomagane inteligentnymi algorytmami AI. Tworzy trójwymiarowy plan terenu, aktualizowany w czasie rzeczywistym. Drobnych poprawek dokonasz, przełączając urządzenie na tryb ręczny. Robot koszący Dreame na trudny teren pokona nachylenie nawet do 26,5°. Skosi każde źdźło, również przy krawędziach posiadłości, poruszając się po trasie w kształcie litery U. Częstotliwość pracy kosiarki dostosujesz do pory roku dzięki dwóm inteligentnym harmonogramom. Aplikacja Dreamehome umożliwia zarządzanie trawnikiem bez wychodzenia z domu. Podzielisz w niej ogród na strefy z różnymi ustawieniami koszenia i ustalisz wykluczone przestrzenie. Zdalnie zmienisz długość przycinania trawy, bez konieczności regulowania mechanicznych elementów Dreame A2 2000. Zadbaj o wymarzony trawnik bez wysiłku i oszczędzaj czas.
Bezpieczny i łatwy w pielęgnacji Dreame A2 2000
Autonomiczny robot koszący Dreame A2 2000 używa danych 3D i sztucznej inteligencji, by jeszcze skuteczniej omijać przeszkody. Zapewnia bezpieczeństwo roślinom ogrodowym, zwierzętom, domownikom i samemu urządzeniu. Podniesiona, kosiarka wyemituje sygnał ostrzegawczy, a aplikacja Dreamehome wyśle powiadomienie. Urządzenie jest dzięki temu chronione przed kradzieżą, a użytkownik – przed urazem. Poza harmonogramem koszenia robot Dreame A2 posłuży jako strażnik posiadłości w trybie patrolowania. Wymiana ostrzy jest bardzo prosta, podobnie jak czyszczenie urządzenia. Dzięki wodoodporności klasy IPX6 nadaje się do mycia pod bieżącą wodą i jest odporne na ulewy oraz zachlapania. Kiedy wykryje deszcz lub niski poziom baterii, samodzielnie wróci do stacji ładowania. Następnie automatycznie wznowi pracę od miejsca, w którym ją przerwał. Silniki umieszczone w piastach kół zapewniają cichą pracę robota koszącego. Utrzymuje głośność na komfortowym poziomie poniżej 55 dB – porównywalnym do normalnej rozmowy lub cichej ulicy.
Zestaw zawiera:
-
Robota koszącego Dreame A2
-
Wieżę ładowania i płytę bazową
-
Adapter
-
Szczotkę do czyszczenia
-
8 śrub i klucz imbusowy
-
Zestaw 9 ostrzy zapasowych i 3 uchwytów
-
Niestrzępiącą się ściereczkę
-
Instrukcję obsługi
Specyfikacja
| Model | A2 2000 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy 5 Ah; Natężenie prądu ładowania: 3 A; Czas ładowania: 65 min. |
| Układ napędowy | Dwukołowy (tylne koła napędowe), Hub motor - silniki w piastach kół |
| Tryby pracy | 6 |
| Nawigacja | Technologia OmniSense™ 2.0, czujniki 3D LiDAR+AI Vision (skanowanie przestrzeni 360° x 59° umożliwiające stworzenie mapy 3D i precyzyjne poruszanie się sprzętu po ogrodzie); Technologia Dual-Fusion Navigation (omijanie przeszkód) |
| Maksymalne nachylenie | 50% |
| Wydajność koszenia | Standard: 1,000m²/24h; Efficient: 2,000m²/24h |
| Ostrze | Rotacyjny dysk z 3 wymiennymi ostrzami żyletkowymi; System tnący EdgeMaster (dystans od krawędzi na 5cm) |
| Powierzchnia obszaru koszenia | Do 2000 m² |
| Szerokość i wysokość koszenia | 22 cm - szerokość, 3-7 cm wysokość |
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Odporność | Wodoodporność IPX6 |
| Dodatkowe informacje | Planowanie ścieżki w kształcie litery U, Garden Guardian, Funkcja Adaptive Dual Mowing Schedules (ustawienia odpowiednie do warunków pogodowych), Dual-Map Management - obsługa map dla dwóch odrębnych stref |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary | 66.6 x 44.4 x 27.3 cm |
| Waga | ~16,3 kg - robot, 3,3 kg - stacja ładująca |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Wieża ładowania + płyta podstawowa, 1 x Adapter, 1 x Szczotka do czyszczenia, 8 x Śruby , 1 x Klucz imbusowy, 9 x Ostrza + 3 x uchwyty, 1 x Ściereczka niestrzępiąca się, 1 x Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MXXA8202 |
| Kod producenta (EAN) | 6979054370145 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.