towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Robot koszący DREAME A2 1200
Robot koszący DREAME A2 1200 to gwarancja idealnego trawnika przy minimum wysiłku. Praktycznie bezobsługowa kosiarka autonomiczna może działać na powierzchni do 1200 m². W ciągu 24 godzin objedzie 800 m² podczas normalnej pracy lub do 1600 m² w trybie zwiększonej wydajności. Obsługa dwóch map umożliwia wykorzystywanie urządzenia na dwóch posesjach lub po obu stronach domu.
Bezprzewodowe mapowanie wspierane AI
Autonomiczny robot koszący Dreame A2 1200 określi granice posiadłości bez przewodów ograniczających i stacji RTK. Wyznaczy je za pomocą systemu OmniSense™ 2.0 – zaawansowanego czujnika 3D LiDAR 360° i kamery 1080p HDR wspomaganych inteligentnymi algorytmami AI. Tworzy szczegółową, trójwymiarową mapę ogrodu, aktualizowaną w czasie rzeczywistym. W każdej chwili możesz przejąć kontrolę, uruchamiając tryb ręczny. Kosiarka autonomiczna na nierówny teren poradzi sobie z nachyleniem do 50%. Porusza po kształcie litery U, zapewniając dokładnie skoszoną trawę, również przy krawędziach. Dwa harmonogramy Dual Mowing Scheduels dostosowują tryb pracy do tempa rośnięcia trawy. Aplikacja Dreamehome zapewnia całkowitą kontrolę nad trawnikiem bez opuszczania domu. Umożliwia podzielenie powierzchni ogrodu na strefy z różnymi ustawieniami koszenia i wykluczone. W dowolnym momencie zmienisz długość ścinania trawy, bez potrzeby manualnego regulowania elementów robota Dreame A2 1200. Zadbaj o idealny trawnik i oszczędzaj czas przy minimalnym nakładzie pracy.
Dreame A2 1200 – bezpieczny i prosty w obsłudze
Kosiarka autonomiczna Dreame A2 1200 używa algorytmów AI do interpretowania danych 3D, aby sprawniej omijać przeszkody, zapewniając bezpieczeństwo domownikom, zwierzętom i elementom ogrodu. Jeśli ktoś podniesie ją w trakcie pracy, wyda ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, a aplikacja Dreamehome wyśle powiadomienie. Chroni to urządzenie przed kradzieżą i minimalizuje ryzyko urazów. Poza harmonogramem koszenia, robot Dreame A2 może przejść w tryb patrolowania i monitorować granice posesji. Z łatwością wymienisz w nim ostrza, a wodoodporność klasy IPX6 sprawia, że możesz opłukać go z każdej strony i zapewnia odporność na ulewy i zachlapania. Gdy robot koszący na trudny teren wykryje opady lub niski poziom baterii, automatycznie wróci do stacji ładującej. Następnie samodzielnie wróci do pracy w miejscu, gdzie ją skończył. Dzięki silnikom umieszczonym w piastach kół urządzenie jest ciche. Utrzymuje głośność poniżej 55 dB – na komfortowym poziomie porównywalnym do normalnej rozmowy lub cichej ulicy.
Zestaw zawiera:
-
Robota koszącego Dreame A2
-
Wieżę ładowania i płytę bazową
-
Adapter
-
Szczotkę do czyszczenia
-
8 śrub i klucz imbusowy
-
Zestaw 9 ostrzy zapasowych i 3 uchwytów
-
Niestrzępiącą się ściereczkę
-
Instrukcję obsługi
Specyfikacja
| Model | A2 1200 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy 4 Ah; Natężenie prądu ładowania: 3 A; Czas ładowania: 65 min. |
| Układ napędowy | Dwukołowy (tylne koła napędowe), Hub motor - silniki w piastach kół |
| Tryby pracy | 6 |
| Nawigacja | Technologia OmniSense™ 2.0, czujniki 3D LiDAR+AI Vision (skanowanie przestrzeni 360° x 59° umożliwiające stworzenie mapy 3D i precyzyjne poruszanie się sprzętu po ogrodzie); Technologia Dual-Fusion Navigation (omijanie przeszkód) |
| Maksymalne nachylenie | 50% |
| Wydajność koszenia | Standard: 800 m²/24h; Efficient: 1600 m²/24h |
| Ostrze | Rotacyjny dysk z 3 wymiennymi ostrzami żyletkowymi; System tnący EdgeMaster (dystans od krawędzi na 5cm) |
| Powierzchnia obszaru koszenia | Do 1200 m² |
| Szerokość i wysokość koszenia | 22 cm - szerokość, 3-7 cm wysokość |
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Odporność | Wodoodporność IPX6 |
| Dodatkowe informacje | Planowanie ścieżki w kształcie litery U, Garden Guardian, Funkcja Adaptive Dual Mowing Schedules (ustawienia odpowiednie do warunków pogodowych), Dual-Map Management - obsługa map dla dwóch odrębnych stref |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary | 66.6 x 44.4 x 27.3 cm |
| Waga | ~16,1 kg - robot, 3,3 kg - stacja ładująca |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Wieża ładowania + płyta podstawowa, 1 x Adapter, 1 x Szczotka do czyszczenia, 8 x Śruby , 1 x Klucz imbusowy, 9 x Ostrza + 3 x uchwyty, 1 x Ściereczka niestrzępiąca się, 1 x Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MXXA8203 |
| Kod producenta (EAN) | 6979054370237 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.