towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot koszący DREAME A1 Pro 2000
Autonomiczny robot koszący DREAME A1 Pro 2000 umożliwi Ci uzyskanie idealnego ogródka bez dużego nakładu pracy. Praktycznie bezobsługowa kosiarka może zmapować przestrzeń do 2000 m². Podczas standardowej pracy skosi do 1000 m², a w trybie Efficient do 2000 m² w trakcie 24 godzin. Zarządzanie dwiema mapami sprawia, że robot może być używany na dwóch posesjach lub w ogrodach po obu stronach domu.
Bezprzewodowe wyznaczanie granic i mapowanie
Robot koszący autonomiczny Dreame A1 Pro 2000 nie potrzebuje kabli ani stacji RTK, aby wyznaczyć granice posesji. Określi je przy użyciu zaawansowanego czujnika 3D LiDAR 360°, który skanuje otoczenie na dystansie do 70 metrów i w polu widzenia 360° x 59°. Stworzy w tej sposób trójwymiarowy plan nawet skomplikowanej przestrzeni. Robot na trudny teren jeździ po trasie w kształcie litery U, gwarantując równo ściętą trawę na całości terenu. Zarządzaj wyglądem posesji bez wychodzenia z domu, dzięki aplikacji Dreamehome. W niej zmienisz długość przycinania trawnika bez konieczności regulowania mechanicznych elementów Dreame A1 Pro. Całkowicie zdalnie skonfigurujesz ustawienia koszenia w różnych strefach i wykluczysz przestrzenie z jej trasy. Robot obsługuje dwie mapy na raz w ramach Dual Map Management. Wystarczy, że wyposażysz się w dodatkową stację ładującą. Zdobądź wymarzony ogród bez wysiłku.
Bezpieczeństwo i prosta pielęgnacja Dreame A1 Pro
Autonomiczna kosiarka Dreame A1 Pro 2000 zapewnia bezpieczeństwo sobie, roślinom, zwierzętom i domownikom, sprawnie omijając przeszkody na podstawie trójwymiarowego mapowania w czasie rzeczywistym. Podniesiona w trakcie pracy wyda sygnał ostrzegawczy oraz wyśle powiadomienie przez aplikację Dreamehome. Zmniejsza w ten sposób ryzyko przypadkowych urazów i chroni urządzenie przed kradzieżą. Robot koszący Dreame A1 Pro wymaga minimalnego nakładu pracy. Ostrza wymienisz błyskawicznie a spłukanie wodą wystarczy, aby go wyczyścić. Kosiarka samodzielnie wróci do stacji ładującej po wykryciu poziomu baterii niższego, niż 15% lub deszczu. Automatycznie wznowi pracę tam, gdzie ją zakończyła. Dzięki wodoodporności klasy IPX6 robotowi niestraszna ulewa czy zachlapania i nadaje się do mycia wężem.
Zestaw zawiera:
-
Robota koszącego Dreame Roboticmower A1 Pro
-
Stację ładowania z kablem przedłużającym o długości 10 m i płytę bazową
-
Adapter
-
Szczotkę do czyszczenia
-
8 śrub i klucz imbusowy
-
Zestaw 9 ostrzy zapasowych
-
Niestrzępiącą się ściereczkę
-
Skróconą instrukcję obsługi
-
Instrukcję obsługi
Specyfikacja
| Model | Roboticmower A1 Pro |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy 5 Ah; Natężenie prądu ładowania: 3 A; Czas ładowania: 65 min. |
| Układ napędowy | Dwukołowy (tylne koła napędowe), Hub motor - silniki w piastach kół |
| Tryby pracy | 5 |
| Nawigacja | Technologia OmniSense™, czujniki 3D LiDAR (umożliwiające stworzenie mapy 3D i precyzyjne poruszanie się sprzętu po ogrodzie) |
| Maksymalne nachylenie | 45 % |
| Wydajność koszenia | Standard: 1,000m²/24h; Efficient:2,000m²/24h |
| Ostrze | Rotacyjny dysk z 3 wymiennymi ostrzami żyletkowymi |
| Powierzchnia obszaru koszenia | Do 2000 m² |
| Szerokość i wysokość koszenia | 22 cm - szerokość, 3-7 cm wysokość |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Odporność | Wodoodporność IPX6 |
| Dodatkowe informacje | Planowanie ścieżki w kształcie litery U, Dual-Map Management - obsługa map dla dwóch odrębnych stref |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary | 64,3 x 43,7 x 26,1 cm |
| Waga | ~12 kg - robot, 3,3 kg - stacja ładująca |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Stacja ładowania + kabel 10m, 1 x Płyta bazowa, 1 x Adapter, 1 x Szczotka do czyszczenia, 8 x Śruby , 1 x Klucz imbusowy, 9 x Ostrza, 1 x Ściereczka bezpyłowa, 1 x Skrócona instrukcja obsługi, 1 x Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MLLA7210 |
| Kod producenta (EAN) | 6977328064103 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.