towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot koszący DREAME A1 Pro 1000
Robot koszący DREAME A1 Pro 1000 to urządzenie dla tych, którzy chcą idealnego ogródka bez wysiłku. Niemal bezobsługowa kosiarka autonomiczna może pracować na terenie do 1000 m². W ciągu 24h pokryje do 800m² przy normalnej pracy i do 1600 m² w trybie Efficient. Obsługuje dwie niezależne mapy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do przycinania trawników po obu stronach domu oraz dla posiadaczy dwóch nieruchomości.
Bezwysiłkowe mapowanie terenu
Robot koszący bez przewodu ograniczającego Dreame A1 Pro 1000 wyznacza granice terenu pracy całkowicie bez kabli czy stacji RTK. Określi je przy użyciu zaawansowanego czujnika 3D LiDAR 360°, który skanuje otoczenie na dystansie do 70 metrów i w polu widzenia 360° x 59°. Umożliwia stworzenie szczegółowej mapy nawet skomplikowanego ogrodu. Robot koszący na nierówny teren porusza się w kształcie litery U, zapewniając dokładnie ściętą trawę na całym obszarze. Dzięki aplikacji Dreamehome masz pełną kontrolę nad trawnikiem bez wychodzenia z domu. Przy jej pomocy łatwo podzielisz teren na strefy z różnymi ustawieniami koszenia oraz ustalisz przestrzenie wykluczone. Zdalnie zmienisz długość przycinania trawy, bez konieczności regulowania mechanicznych elementów kosiarki Dreame A1 Pro. Dual Map Management umożliwia wykonanie map dwóch oddzielnych przestrzeni. Aby z niego korzystać, wyposaż się w drugą stację ładowania. Bez wysiłku zyskaj perfekcyjny ogród i oszczędzaj czas.
Bezpieczeństwo i łatwa pielęgnacja Dreame A1 Pro
Koszący robot Dreame A1 Pro 1000 wykorzystuje dane 3D, aby sprawnie omijać przeszkody, zapewniając bezpieczeństwo roślin ogrodowych, domowników, zwierząt i samego urządzenia. Jeśli zostanie podniesiony w trakcie pracy, wyemituje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, a aplikacja Dreamhome wyśle powiadomienie. Chroni to urządzenie przed kradzieżą i minimalizuje ryzyko urazów. W robocie koszącym błyskawicznie wymienisz ostrza i z łatwością go oczyścisz. Wodoodporność klasy IPX6 sprawia, że możesz opłukać go również od spodu, a także zapewnia odporność na niepogodę. Gdy Dreame A1 Pro wykryje deszcz lub poziom baterii spadnie poniżej 15%, urządzenie automatycznie wróci do stacji ładującej. Po uzupełnieniu poziomu baterii albo nadejściu lepszej pogody, samodzielnie wróci do koszenia od miejsca, na którym skończyło pracę.
Zestaw zawiera:
-
Robota koszącego Dreame A1 Pro
-
Wieżę ładowania i płytę bazową
-
Zasilacz
-
Szczotkę do czyszczenia
-
8 śrub i klucz imbusowy
-
Zestaw 9 ostrzy zapasowych
-
Niestrzępiącą się ściereczkę
-
Instrukcję obsługi
Specyfikacja
| Model | A1 Pro 1000 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy 4 Ah; Natężenie prądu ładowania: 3 A; Czas ładowania: 65 min. |
| Układ napędowy | Dwukołowy (tylne koła napędowe), Hub motor - silniki w piastach kół |
| Tryby pracy | 5 |
| Nawigacja | Technologia OmniSense™, czujniki 3D LiDAR (umożliwiające stworzenie mapy 3D i precyzyjne poruszanie się sprzętu po ogrodzie) |
| Maksymalne nachylenie | 45 % |
| Wydajność koszenia | Standard: 800m²/24h; Efficient: 1600m²/24h |
| Ostrze | Rotacyjny dysk z 3 wymiennymi ostrzami żyletkowymi |
| Powierzchnia obszaru koszenia | Do 1000 m² |
| Szerokość i wysokość koszenia | 22 cm - szerokość, 3-7 cm wysokość |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Odporność | Wodoodporność IPX6 |
| Dodatkowe informacje | Planowanie ścieżki w kształcie litery U, Dual-Map Management - obsługa map dla dwóch odrębnych stref |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary | 64,3 x 46,5 x 26,1 cm |
| Waga | ~12 kg - robot, 3,3 kg - stacja ładująca |
| Akcesoria dodatkowe | 1 x Wieża ładowania + płyta podstawowa, 1 x Zasilacz, 1 x Szczotka do czyszczenia, 8 x Śruby , 1 x Klucz imbusowy, 1 x Zestaw ostrzy zapasowych, 1 x Ściereczka niestrzępiąca się, 1 x Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | MLLA7201 |
| Kod producenta (EAN) | 6979054370107 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.