towar niedostępny
Dostępny
Opis
Robot do czyszczenia basenu WYBOT M1
Specyfikacja
| Model | M1 |
| Zasilanie | Pojemność baterii: 10000 mAh; Czas pracy: 5 h; Czas ładowania: 3,5 h; Napięcie: 25,5 V |
| Moc | 120 W; Napięcie wejściowe ładowarki: 100-240 V, 47-63 Hz, Wyjście ładowarki: 29,4 V / 4 A |
| Nawigacja | 6-osiowy żyroskop, czujniki podczerwieni |
| Aplikacja na telefon | WYBOT |
| Tryby pracy | 7 Trybów i 6 ścieżek sprzątania (czyszczenie dna, linii wody i ścian) np. Eco Floor i Turbo Floor, Expert, Funkcja Cycle Timer, |
| Zasięg obsługiwanej powierzchni | ~400 m² |
| Głębokość basenu | 3 m |
| Prędkość poruszania | 10 m/min |
| Przepływ wody | 15 m³/h (3963 GPH) |
| Filtr | Dwupoziomowa filtracja |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary | 460 × 420 × 230 mm |
| Waga | 11 kg |
| Dodatkowe informacje | Silnik bezszczotkowy, Aktualizacje OTA. |
| Odporność i certyfikaty | IPX8 |
| Akcesoria dodatkowe | 2 x Filtr, 6 x Bloki samoprzylepny, 1 x Ładowarka, 1 x Hak, 1 x Instrukcja obsługi, 1 x Skrócona instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | WYBOT-M1 |
| Kod producenta (EAN) | 6975843748812 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.